НОСИО ЈЕ КАПИТЕНСКУ ТРАКУ: Вакулко ЗАБЛИСТАО у Словенији (ВИДЕО)

22.03.2018. 20:10
Jurij Vakulko
Јуриј Вакулко / Извор: Србија Данас

Млади ас црно-белих предводио Украјинце.

Украјина је као гост савладала Словенију резултатом 3:2 (1:1) и тако направила сјајну увертиру за утакмицу са Енглеском коју ће одиграти у склопу квалификација за Европско првенство.

Сви су чекали да виде дочек звездаша Обрадовићу, а онда је Жоц извео неочекивану финту (ВИДЕО)

Младу украјинску селекцију на терену је са капитенском траком предводио везиста Партизана Јури Вакулко који је замењен у 74. минуту

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ ВАШИНГТОНА: Партизан није имао СМЕШНИЈЕГ нападача, да ли знате где је сада (ФОТО)

Украјина је повела голом Станислава Биљенкија у 26. минуту, а домаћи су до одласка на одмор поравнали на 1:1 преко Милана Тучића.

У наставку још два гола гостију. У периоду од 59. до 79. минута Украјина стиже до два гола предности преко Ивана Зотка и Артема Довбјука, а коначан резултат поставио је у 82. минуту Мартин Крамарич.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.