НОВА БЛАМАЖА ГАУЧОСА! Аргентинци ПОНИЖЕНИ, примили ЧЕТИРИ гола, блистао играч Арсенала (ВИДЕО+ФОТО)

14.11.2017. 19:24
Aguero
Агуеро / Извор: Реутерс

Пријатељски меч.

Репрезентација Нигерије понизила је Аргентину победом 4:2 у пријатељском мечу одиграном у Краснодару. Супер орлови су у 36. минуту губили 2:0, али су до краја меча направили велики преокрет и стигли до једне од највећих победа у историји, којом су најавили велике домете на СП у Русији. Нигеријце је ка победи предводио офанзивни везиста Арсенала Алекс Ивоби, двоструки стрелац, а Аргентинцима за бламажу свакако није оправдање што није играо Лео Меси.

КРСТАЈИЋ ПОСЛЕ КОРЕЈЕ: Млади играчи искористили шансу, намећу се за Мондијал (ФОТО)

ОВО ЈЕ МНОГИМА ПРОМАКЛО: Детаљ из Улсана ЈАСНО говори ко ће бити СЕЛЕКТОР на Мондијалу (ВИДЕО)

Почетак меча није наговештавао дебакл Аргентине, напротив. Евер Банега је у 28. минуту довео Гаучосе у вођство, а осам минута касније предност је дуплирао Серхио Агуеро. Деловало је тад да ће Нигеријци доживети дебакл у Краснодару, али десило се поптпуно супротно. Келечи Ихеаначо, нападач Лестера, смањио је на 1:2 у 44. минуту, а у другом полувремену на терену је постојао само један тим - Нигерија. Супер орлови су за само 21 минут постигли три гола и шокирали Аргентинце. Алекс Ивоби је био стрелац у 52. и 73. минуту, док је нападач Тијанђин Теде Идеје Браун постигао гол у 54. минуту.

ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Елиминација Италије НАПРАВИЛА ТЕКТОНСКЕ промене у шеширима за ЖРЕБ! (ФОТО)

КО ОДЛАЗИ, А КО ДОЛАЗИ? Човић отворио карте! Спомињао Загорца и центра од 700.000 евра!

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Бивши играч Звезде потписао за Динамик! (ФОТО)

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Фудбалски ветерани из света следеће године у Београду (ФОТО)

Аргентина се једва пласирала на Мондијал, а иако ће бити у првом шеширу у жребу 1. децембра, јасно је да са оваквом игром не може да се нада понављану успеха из претходних година, кад је играла три узастопна финала на великим такмичењима, па је пред селектором Хорхеом Сампаолијем изузетно тежак посао да нешто промени и побољша.