НОВА БУРА У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: ФСС покренуо ИСТРАГУ због НАМЕШТАЉКЕ! Сви уплаћивали из "двојке у кеца"...

16.10.2019. 16:27
FSS
ФСС / Извор: МН Press

Меч под лупом!

Како “Блиц” сазнаје, Фудбалски савез Србије покренуо је истрагу против учесника утакмице 14. кола Прве лиге Смедерево - Кабел 2:1 (0:1) одигране у понедељак - због сумњи у намештаљку. Према изворима "Блица", овај меч се нашао под лупом пошто су Смедеревци славили после преокрета, кладионичарским речником “из двојке у кеца”.

У ЛОНДОНУ АКТИВИРАНА БОМБА: Тотенхем за мегдане са Црвеном звездом јачи за Жозеа Муриња (ФОТО)

ЈЕДВА ИЗВУКАО ЖИВУ ГЛАВУ: Најбољи играч Ситија доживео САОБРАЋАЈКУ! Предњи део аута СМРСКАН (ФОТО)

ШОК: Ел Класико се сели из Барселоне?! Неће се играти на Ноу Кампу...

Кабел је водио на полувремену, а онда је клупко почело да се окреће чудно на другу страну, што је запало за око људима задуженим за регуларност у ФСС.

Конкретно, због дешавања у другом полувремену, у којем је виђено неколико “занимљивих” ситуација, и покренута је истрага.

Сумњиве су најпре измене Кабела, а онда и голови Смедерева, односно реакција гостујуће одбране код погодака домаће екипе. Сумњиве ситуације су следеће: На почетку другог полувремена уместо голмана Горана Вуклиша ушао је резервиста Вукашин Пилиповић. Потом је тренер Новосађана у 53. минуту извршио двоструку измнену, када су изашли из игре Небо Сирил Изучукву Јуниор и Стефан Петровић, а ушли на терен Алекса Вујић и Милан Србијанац.

У 58. минуту, када је дошло до изједначења после сумњиве реакције одбране Кабела, гости су остали без Марка Бјековића, који је пријавио повреду. Новосађани су до тада испуцали све три измене, па су наставили меч са десеторицом. У 74. минуту домаћин долази до преокрета и победе, после још једне сумњиве реакције одбране Кабела.

Према изворима "Блица" из ФСС, примећени су и падови квота у кладионицама везаним за утакмицу Смедерево - Кабел.

Погледајте како изгледа Моника Валеријева, бивша девојка Валерија Божинова.

ПАРТИЗАН И ЗВЕЗДА СЕ СЕЛЕ ИЗ АРЕНЕ: Ево где ће играти ВАЖНЕ МЕЧЕВЕ у Еврокупу и Евролиги

ТО ЈЕ ТА ЕКИПА: Џок Лендејл ПОНОВО међу црно-белима (ФОТО)

ЛАЈКОВИ САМО ПЉУШТЕ: Борјан се огласио на инстаграму, порука је била МНОГО јака (ФОТО)