ПАЗАРЦИ ПОНОВО НА ПОБЕДНИЧКОМ КОЛОСЕКУ: Лучанци пали у Рашкој

30.09.2022. 19:10
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Младост празних шака.

Фудбалери Новог Пазара славили су на премијерном дуелу 13. кола Mozzart бет Суперлиге, изабраници Владимира Гаћиновића били су бољи од лучанске Младости 3:1.

РАСПИСАНИ ИЗБОРИ НА МАРАКАНИ: Бира се нови председник Црвене звезде

РАСТАВАЦ ЗНА ЛЕК ЗА ПАРТИЗАН: Морамо да им разбијемо контролу

НИКО НЕ МОЖЕ ДА МЕ ПЛАТИ КАО ПАРТИЗАН: Рикардо отркио зашто је остао у Хумској

Почело је веома узбудљиво, пошто је већ у десетом минуту досуђен једанаестерац за домаће. Мајдевац је приступио, али није био прецизан. Но, то није омело сјајног нападача и после 11 минута је ипак донео предност свом тиму. Погодио је после асистенције Пешукића.

Успели су Лучанци да изједначе у 29. минуту. Искусни Милан Бојовић изнудио је једанаестерац након контакта са голманом домаћих Филипом Кљајићем, узео лопту и погодио са пенала.

Домаћи су у наставку имали доминацију, претили су, али лопта није хтела у гол... све до 78. минута и бравуре Бојице Никчевића.

Сјајно је крилни играч примио лопту на неких 11 метара од гола гостију, распалио волеј који је био неодбрањив за до тада сјајног Самчовића.

Коначан резултат и првенац у плаво-белом дресу поставио је Ненад Гаврић минут пре краја меча.

Нови Пазар је овим тријумфом скочио на трећу позицију, иза Црвене звезде и Чукаричког.

Младост је на 14. месту са девет бодова.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како кошаркаши Србије певају опроштајну песму капитену Теодосићу