МАЛО КВАЛИТЕТА, МНОГО БОРБЕ: Пазарци кренули победом

30.07.2023. 21:27
Miljan Momčilović
Миљан Момчиловић / Извор: МН Press

Није одолео Раднички.

Фудбалери Новог Пазара на најбољи могући начин започели су нову сезону у Суперлиги Србије. Они су пред својим навијачима савладали екипу Радничког 1923 са 2:0 (0:0).

ЗВЕЗДА ПОЧЕЛА СЕЗОНУ ПЕНАЛОМ: Сви се питали шта се десило, а арбитар показао на КРЕЧ (ВИДЕО)

ШТА КАЖЕ СТРУКА? Из Партизана грме на суђење, ЕВО шта је рекао експерт о спорним ситуацијама (ВИДЕО)

МОРАЋЕ ЈОШ ВИШЕ ДА ЗАВУКУ РУКУ У ЏЕП: Наполи одбио понуду за Осимена из Арабије

Био је то сусрет у којем је домаћин тим искористио две прилике које су му се указале у другом полувремену, па је заслужено стигао до бодова.

У првом делу није било голова, а мрежа екипе из Крагујевца први пут се затресла у 68. минуту.

Стрелац је био везиста Никола Караклајић.

Нови Пазар је успео да у надокнади времена овери победу.

Играо се четврти минут у надокнади када је Марко Обрадовић савладао Лековића и тако поставио на коначних 2:0.

У другом колу Нови Пазар гостује екипи Јавора, док Раднички 1923 дочекује екипу Чукаричког.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Сандра Никетић, супруга бившег кошаркаша Тадије Драгићевића