НОВИ ПОСАО: Алберт Нађ преузима клуб у српској лиги
Потрес у трећем рангу
Екипа Дубочице из Лескова је испала из Прве лиге Србије у Српску лигу Исток. Нису успели да се извуку из великог минуса, иако су финансије успели мало да среде и сада би да се врате у други ранг такмичења и због тога су довели познатог Алберта Нађа.
Алберт Нађ је име које је и те како познато у српском фудбалу, док је имао и тренерске послове. Како преноси MozzartSport, Нађ је договорио све и ускоро ће и званично бити представљен као нови шеф стручног штаба у овом клубу.
Нађ је са тренерском каријером почео као тренер у Телеоптику, а онда је био помоћник Игору Дуљају, Саву Милошевићу и Гордану Петрићу. Чак је и сам морао да буде тренер у једном периоду, кад је привео сезону 2023/2024 крају.
Потом је одлучио да оде у ФАП из Прибоја, с њима је такође испао из Прве лгие Србије, док сада стиже у Дубочицу.
Такође, Нађ је имао и епизоду у футсалу где је био спортски директор у екипи Партизана.