НОВИ ТРИЈУМФ ЋАВИЈА: Барса под новим тренером до важне победе на гостовању

27.11.2021. 23:10
Ćavi
Ћави / Извор: Реутерс

Максималан учинак у првенству под његовим окриљем.

Фудбалери Барселоне савладали су на гостовању екипу Виљареала резултатом 3:1 у оквиру 15. кола шпанске лиге.

РАЗГОРОПАЂЕНИ ТУРЧИН: Хакан опет погодио, Интер победио и Венецију (ВИДЕО)

БУНДЕСЛИГА: Голови пљуштали широм Немачке, Србин погодио са пола терена (ВИДЕО)

ДИВНИМ ГОЛОМ ПОСТАО НАЈБОЉИ СТРЕЛАЦ: Влаховић на 40 метара примио лопту, а онда одрадио САВРШЕН ПОСАО (ВИДЕО)

Барса је прва стигла до вођства и то у 48. минуту када се Френки де Јонг најбоље снашао у казненом простору ривала и затресао мрежу Рулија.

Жута подморница је кренула са нападима и заслужено стигла до изједначења у 76. минуту после сјајне акције коју је голом крунисао Самуел Чуквуезе.

Данџума је пропустио прилику да донесе преокрет својој екипи, а "казна" је стигла у 88. минуту.

Тер Штеген је испуцао лопту, дефанзивац Виљареала није реаговао на прави начин и лопта је стигла до Депаја који је у стилу легендарног Бразилца Роналда заобишао Рулија и погодио на домишљат начин.

Коначан резултат поставио је Филипе Кутињо из пенала у четвртом минуту надокнаде времена. Био је ово други тријумф Каталонаца откад их у националном првенству предводи легенда клуба, Ћави Ернандез

Каталонци се налазе на седмом месту Примере са 23 бода, док је Виљареал 12. са 16 бодова.