ОД ГОТОВОГ ВЕРЕСИЈА: Албанија за четири МИНУТА постигла два гола против Србије

13.11.2021. 16:11
Nikola Mituljikić
Никола Митуљикић / Извор: МН Press

Све ће бити одлучено у трећем колу.

Фудбаласка репрезентација Србије (играчи до 19 година) пропустила је прилику да после два кола на турниру у Елбасану овери пласман  у други круг квалификација за континентални шампионат. Одиграли су 2:2 са домаћом Албанијом, а у 84. минуту било је 2:0 за Србију.

ПОРТУГАЛЦИ СТРЕПЕ ПРЕД МЕЧ ДЕЦЕНИЈЕ: Сантош ОТКРИО шта очекује од Србије! Дијаш помињао ОСВЕТУ и поништен гол

ОПТИМИЗАМ: Идемо да их добијемо и одлазимо на Мундијал

ДЕСЕТКОВАНА ЦРНА ГОРА ЧЕКА ХОЛАНДИЈУ: Јоветић и још двојица позитивни на корону

Повели су Орлови голом фудбалера Графичара (на позајмици из Црвене звезде) Николе Митуљикића у 42. минуту.

Предност је дуплирао још један нападач шампиона Србије Марко Лазетић у 77. минуту.

Ипак, тада креће пад у игри. Одбранио је голман Србије Огњен Лукић пенал у 82, минут, али ни то није било довољно за тријумф. У 84. су Албанци из корнера смањили, а четири минута касније су такође после ударца из угла поравнали резултат који је остао до краја на снази.

Из групе иду даље два тима. Француска је сигурна са шест бодова, док Србија има четири, а Албанија један. У последњем колу Србија игра против Француске, док Албанија игра са Северном Македонијом. Уколико Allbanija и Србија буду имали по четири бода одлучиваће гол-разлика.

Мечеви трећег кола су на програму 16. новембра.

Све вести о фудбалској репрезентацији Србије прочитајте на овом линку.