ОД ЗВЕЗДИНОГ КОРНЕРА ДО ГОЛА: Пола минуте која показује РАЗЛИКУ између Звезде и Тотенхема (ВИДЕО)

07.11.2019. 09:10
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Србија Данас

Велики тимови не праштају грешке.

Црвена звезда је изгубила у мечу четвртом колу Лиге шампиона од Тотенхема са 4:0. Имали су црвено-бели своје шансе, али нису их искористили, а против вицешампиона такве грешке се скупо плаћају.

СУРОВИ ПРОФЕСИОНАЛИЗАМ: Ево шта су играчи Тотенхема урадили одмах после победе над Звездом (ВИДЕО)

БУЊА НИЈЕ ЗАБОРАВЉЕН: Станковић ПРЕДАО дар породици прерано преминулог Горана

ЛИГА ШАМПИОНА НИЈЕ НОРМАЛНА: Станковић тврди - Јак пораз, али Звезда ће се подићи као Феникс

При резултату 0:2 Звезда је имала корнер, али само пола минуте касније лопта је била у Борјановој мрежи.

Овај снимак показује како тим попут Тотенхема користи грешке и долази до поготка без много муке. Барем тако изгледа.

Погледајте како изгледа грчка спортска новинарка, Дора Пантели.