ОДИГРАН ЈЕ ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОМЛАДИНАЦА: Занимљива утакмица и крајњи резултат (ВИДЕО)

23.11.2019. 15:53
Omladinci Crvene zvezde
Омладинци Црвене звезде / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Црвено-бели и даље на челу табеле.

Показали су раскошан таленат бисери Црвене звезде у утакмици 16. кола Омладинске лиге Србије када су надиграли и савладали Партизан 2:1 (1:0), а утисак је да је резултат могао бити и убедљивији. Радост тиму Славољуба Ђорђевића и десету победу у низу у домаћем првенству донели су- Милош Пантовић и Александар Лукић. Црвено-бели су у веома густом распореду који имају, с обзиром да већ у уторак дочекују Минхенски Бајерн, гостовали вечитом ривалу у дербију 16. кола Омладинске лиге Србије. Славољуб Ђорђевић није могао да рачуна на повређене Бурмаза и Миловановића, тако да је место најистуренијег фудбалера припало Николи Крстовићу.

СВИ СУ МИСЛИЛИ ДА ЈЕ ГОТОВО: Миха се ипак враћа у болницу, заказана конферениција за медије

НОВЕ МУКЕ ЗА ЗВЕЗДУ: Неће играти против Бајерна! Милојевић остао без ВАЖНОГ тандема!

ЈОКАН ЈЕ БИО НА КОРАК ОД ЗВЕЗДЕ: Легендарни тренер открио план који је правио са Џајићем

Играо се трећи минут, а црвено-бели су већ запретили. Радуловић је проиграо Крстовића који је врхом копачке успео да закачи лопту, али је Качавенда био на месту и успео да заустави тај ударац. Потом су опробали ударце Радуловић и Бабић, али оба покушаја са ивице шеснаестерца, завршила су преко гола. Претили су црвено-бели и из прекида. Извео га је Радуловић у 20. минуту, највиши у скоку био је капитен на данашњем мечу Лукић, али му је мало недостајало да пошаље лопту у мрежу. Исплатила се упорност у 36. минуту када је центрирао Радуловић са десне стране, штопер гостију Цветојевић успео је да закачи лопту главом, али таман толико да она падне на ногу Милоша Пантовића који је рутинском егзекуцијом са неколико метара довео Звезду вођство.

Црвено-бели су наставили да нападају, а у 40. минуту је атрактивно покушао Радуловић маказицама, да би три минута касније, момак рођен у Котору поново био у центру пажње. Задавао је црно-белима много мука својим сјајним прекидима, а овог пута је Крстовић био највиши у скоку и снажно шутирао главом, али је Качавенда крајњим напорима успео да заустави ту лопту. Поравнали су резултат домаћи у 47. минуту. Прошао је Вујановић по десној страни, вратио лопту на петерац Момчиловићу који је био на правом месту и погодио Катићеву мрежу. Само три минута касније, поново је Крстовић покушао главом, али је успео Цветојевић да се постави испред њега и омете га у томе да постигне погодак. Уиграна акција Звезде из 55. минута није завршена поготком. Новаковић је одиграо до Одаде који је главом послао лопту у петерац у ком је био Пантовић, али стрелац првог поготка шутира директно у Качавенду.

Одличну шансу имао је Крстовић у 67. минуту када је сјајно примио лопту у казненом простору, спретно се окренуо и шутирао искоса са леве стране. Лопта је практично шетала по гол линији, али је није прешла. Показало се у 78. минуту да домаћи немају решења за центаршутеве Радуловића. Феноменално је Радуловић са леве стране убацио лопту, право на главу Александра Лукића који спретно реагује и са неколико метара главом матира Качавенду за вођство од 2:1. Два минута касније је и Пиплица могао главом да се упише у стрелце, али није било промене резултата. Омладинци црвено-белих су мирно привели утакмицу крају, тријумфовали у вечитом дербију и остварили десету победу у низу у домаћем шампионату.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића

МАРАДОНА ПОНОВО НА КЛУПИ: Аргентинац се ВРАТИО на место успеха

МАТИЋ И МУРИЊО ПОНОВО ЗАЈЕДНО?! Солскјер је имао УРНЕБЕСАН коментар на то!

СПЕКТАКУЛАРАН ТРАНСФЕР: Леонардо ОТКРИО да ДОЛАЗИ у Партизан

ШАНСЕ ПОСТОЈЕ: Велика ствар би била да Србија буде ДОМАЋИН Првенства Европе у фудбалу 2028.

ДА ЛИ ЋЕ ИГРАТИ ПРОТИВ АЛКМАРА? Павловићева повреда ШОКИРАЛА Гробаре!