ОДЛИЧАН ПЕТ: Солскјер већ на старту показао Мурињу како се воде Ђаволи (ВИДЕО)

22.12.2018. 20:30
Ole Gunar Solskjer
Оле Гунар Солскјер / Извор: Реутерс

Сјајна представа у Велсу.

Фудбалери Манчестер јунајтеда славили су на гостовању Кардифу на дебију новог тренера Оле Гунара Солскјера резултатом 1:5 у оквиру 18. кола Премијер лиге.

ТОМИЋ ОЛАДИО ХРВАТСКЕ НОВИНАРЕ: Ево шта је рекао када су га питали о Евролиги (ФОТО)

ОВО СЕ ЧЕКАЛО ДАНИМА: Јелена Ђоковић саопштила НАЈВАЖНИЈУ вест! (ФОТО)

Предност Црвеним ђаволима је донео Маркус Рашфорд већ у трећем минуту утакмице, а у 29. је предност дуплирао Андер Ерера. Наду Велшанима је донеоВиктор Камараса у 38. минуту из пенала, али је само три минута касније Ентони Марсијал поново донео два гола предности Јунајтеду. Пенал за Манчестер је у 57. минуту искористио Џеси Лингард, а исти играч је у последњем минуту утакмице поставио коначан резултат.

Манчестер јунајтед се овом победом вратио на шесто место на табели и после 18 одиграних утакмица, Црвени ђаволи имају 29 бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.