ОДМАХ ЗАИГРАЛИ БОЉЕ: Ево како је тренер Мидтјиланда псовкама мотивисао играче да победе Звезду (ВИДЕО)

07.11.2021. 13:36
Trener Midtjilanda
Тренер Мидтјиланда / Извор: Фото: ФЦ Midtjylland

Уродило плодом.

Фудбалери Црвене звезде поражени су од Мидтјиланда у Београду 1:0 (0:0) у утакмици четвртог кола Ф групе Лиге Европе, а тренер гостију имао је занимљиву епизоду у свлачионици на полувремену тог сусрета.

ЈОШ ЈЕДАН РЕКОРД У ОПАСНОСТИ: Ђоковић престигао Сампраса, али финале у Паризу има ВЕЛИКИ УЛОГ!

ИЗ ВЕДРА НЕБА: Станковићев НАЈВАЖНИЈИ адут пред одласком из Звезде!

ЉУТИТО ЈЕ ОДГОВОРИО: Станковића питали како је Федерико Паноћини

Данци су бројчану предност искористили због искључења Милоша Дегенека искористили у 56. минуту, када је после слободног ударца Евандера лопта погодила Гелора Кангу и завршила у мрежи Милана Борјана.

Претходно је на плувремену у свлачионици тренер Мирјиланда Бо Хендриксен одржао говор играчима уз псовке и мотивисао их да играју боље.

Ми не можемо да имамо бољу је*ену шансу него сад. Наставите да притискате и стрпљење. Развуците их по терену разбијте. Треба нам јеб*ена победа- рекао је тренер данске екипе.

Све вести о ФК Црвена звезда погледајте ОВДЕ.