ОФАНЗИВА НА СПАРТАК: Саво ОДЛУЧИО - овако ће изгледати Партизан на пролеће (САСТАВ)

08.02.2020. 11:45
Savo Milošević
Саво Милошевић / Извор: МН Press

Више нема дилеме.

Фудбалери Партизана од 12 часова играју против московског Спартака последњи меч на Премијерс Купу у Дохи, а тренер црно-белих Саво Милошевић одлучио се да на терен пошаље најјачу поставу која би требало да започне и меч против Радника у Суперлиги наредног викенда.

КАО ЕДГАР ДАВИДС: Сума има нови, НЕПРЕПОЗНАТЉИВ имиџ! (ФОТО)

ГРОБАРИ У ШОКУ: Партизан УДАЉЕН од Евролиге, а разлог је Валенсија!

ЕВРОЛИГАШ СЕ НЕ ШАЛИ: У Милано стиже НБА звезда!

За Партизан ће од првог минута играти: Стојковић - Милетић, Остојић, Павловић, Урошевић - Здјелар, Natho - Тошић, Сума, Асано - Садик.

Подсетимо, црно-бели су у прва два меча уписали победу и пораз. Савладана је Локомотива бољим извођењем пенала, да би потом уследио убедљив пораз од Ростова (3:0).

Освајач Премијерс Купа добија награду од 100.000 евра, а Партизану за то треба тријумф од два гола разлике над Спартаком, уз победу Локомотиве против Ростова.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

СРБИ СУ ХИТ: Богдан и Бели ОЧИТАЛИ лекцију Мајамију! Играо и Гудурић, Бобију ни минут (ВИДЕО)

РАДИКАЛАН ПОТЕЗ: Мурињо ШОКИРАО цео Лондон! Навијачи ОВО од Посебног нису очекивали (ФОТО)

РЕВОЛВЕРАШКИ ОБРАЧУН БЕРТАНСА И КАРИЈА: Летонац ЗАТРПАО кош Даласа, а сада је на прагу ВЕЛИКЕ ФРАНШИЗЕ! (ВИДЕО)