ОГЛАСИЛЕ СЕ КЛАДИОНИЦЕ: Квоте за ВЕЧИТИ ДЕРБИ су МНОГЕ изненадиле (ФОТО)

14.04.2017. 17:52
Fudbalski večiti derbi
Фудбалски вечити дерби / Извор: МН Press

Утакмица се игра у уторак.

Црвена звезда и Партизан ће у уторак од 17 часова и 30 минута на стадиону Рајко Митић одиграти 154. Вечити дерби, а кладионице су се већ огласиле квотама за тај меч, и на први поглед изненадиле. Наиме, квота на кеца, на победу Црвене звезде, се креће у распону од 2,05 до 2,30, што свакако представља изненађење имајући у виду претходна два Вечита дербија одиграна ове сезоне. Наиме, изабраници Миодрага Божовића у 180 минута овосезонског фудбала против Партизана не само да нису постигли гол, бар не регуларан јер се зна како је Канга матирао Кљајића у  prethodnom дербију, већ нису дошли ни до озбиљнијих прилика за погодак. Звезда није победила Партизан у претходна три дербија (два ремија и пораз), а код куће је у оба претходна дербија одиграла 1:1 против црно-белих, примајући голове у самом финишу мечева.

ЗНА СЕ И ЗАШТО: Николић ПРАВИ велике ПРОМЕНЕ у тиму пред 154. ДЕРБИ (ФОТО)

СВЕ СЕ ЗНА: Човић ОТКРИО кад се враћа Јовић (ФОТО)

Djurdj
Ђурђ / Извор: МН Press

ПАЛЕ СУ ТЕШКЕ РЕЧИ: Прелепа манекенка ударила на Роналдов ПОНОС! (ГАЛЕРИЈА)

Очигледно је да кладионице мисле да ће Звезда коначно одиграти квалитетно у дербију и да ће савладати Партизан, чиме би практично обезбедила одбрану титуле, јер би стекла шест (практично седам) недостижних бодова предности. На другој страни, Партизан само победом може да се врати у равноправну трку за титулу, а квота на победу црно-белих на стадиону Рајко Митић се креће од 3 до 3,75. Партизан је без победе на последњих шест гостовања на стадиону Рајко Митић.

ОВО НИСМО ОЧЕКИВАЛИ: Катаи и његова супруга обукли ИДЕНТИЧНЕ мајице па прошетали по Мадриду (ФОТО)