ОРЛИЋИМА МАЛО И ДВА ГОЛА ПРЕДНОСТИ: Србија остала без Европског првенства у Пољској

28.03.2023. 16:20
omladinska reprezentacija Srbije
омладинска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Само три минута су делила нашу селекцију од пласмана на континентални шампионат.

Омладинска репрезентација Србије до 19 година одиграли су нерешено (2:2) на гостовању Пољској у мечу трећег кола квалификација за Европско првенство.

ОРЛОВИ ЛЕТЕ ЗА БЕЧ: Србија се припрема за Бугарску, а ево и ко ће им бити ривал

ТАДИЋ ОТВОРИО ДУШУ: О његовим речима брује и Србија и Црна Гора

НИСАМ ВИДЕО ПИКСИЈА ПОБЕДНИКА: Занимљиво ОПАЖАЊЕ бившег голмана после победе у Подгорици

Србија је повела у 32. минуту, поготком Михајла Петровића из пенала, да би управо он у 44. минуту зарадио други жути картон.

И поред играча мање, Огњен Мимовић је у 60. минуту дуплирао вођство Орлића.

Но, Пољаци се нису предали и успели су до краја меча да извуку бод. Жан-Карло Симић је, несрећно, постигао аутогол у 78. минуту, да би 87. минуту преко Виктора Матијевича домаћи тим дошао до поравнања.

Србија је трећа у групи са четири бода, има три више од последњепласиране Летоније и један мање од Пољске и Израела.