ОНИ СУ СПРЕМНИ: Делије послале посебну поруку против Бачке (ФОТО)

02.12.2017. 14:22
Navijači FK Crvena zvezda
Навијачи ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Чекају са нестрпљењем.

Црвена звезда у Бачкој Паланци игра меч 20. кола Суперлиге Србије против Бачке и тренутно је 1:1, пошто је Ђорић довео домаћина у вођство у 27. минуту, док је изједначио Ричмонд Боаћи у 54. минуту.

ВИШЕ НЕЋЕ СМЕТИ САМ ДА ИЗАЂЕ ИЗ КУЋЕ: Бивши тренер Звезде једним потезом РАЗБЕСНЕО навијаче (ВИДЕО)

ИНВАЗИЈА: Делије ће имати баш озбиљног ривала – погледајте колико навијача Келна долази у Београд

Ово је и последњи меч Звезде пред одлучујућу утакмицу у Лиги Европе против Келна, са којим ће у четвртак играти на стадиону ''Рајко Митић'', а улог је пласман у наредну фазу такмичења. Управо је Келн био и мотив навијачима Црвене звезде за транспарент који је уједно и био порука свим навијачима пред меч против Јарчева, а на ком је писало ''Пролећни кортео, четвртак 17 часова, Теразије".