ОПОМЕНА ЗА ЗВЕЗДУ: Јанг бојс у феноменалном расположењу долази у Београд

30.09.2023. 22:29
navijači Jang Bojsa
навијачи Јанг Бојса / Извор: Реутерс

Тренунто су водећи у шампионату Швајцарске.

Фудбалери Јнаг бојса су победили Грасхоперс са 1:0 у гостима у оквиру 9. кола Суперлиге Швајцарске.

МАЛЕР ЗА ЛИВЕРПУЛ: Одбранили се са деветорицом, па аутоголом у 96. минуту остали без бода

ИВАНИЋ ДОНЕО БОДОВЕ ЗВЕЗДИ: Шампион Србије уз много муке стигао до победе (ВИДЕО)

ПАЛИ У ЗАУСТАВНОМ ВРЕМЕНУ: ТСЦ прокоцкао победу, а можда и прво место

Стрелац јединог гола је био Седрик Итен у 17. минуту. Наравно, ово је важно за љубитеље фудбала у Србији пошто у среду у Лиги шампиона тим из Берна долази у Беогтрад где ће одмерити снаге са прваком Србије Црвеном звездом.

Овим тријумфом су Јанг бојси дошли на челно место елитног ранга у Швајцарској. Имају 17 бодова из осам утакмица, док један мање има Цирих, а два Лугано.

Значи и шампион Србије и Швајцарске долазе у меч који много тога одлучује са победом од 1:0 и то Звезда као домаћин и Јанг бојс као гост, а управо у таквим улогама ће бити и на Маракани. Наравно, оба тима сањају понављање данашњих резултата.