"ОРЛИЋИ" ЛЕТЕ ВИСОКО: Нова победа, за ЕЛИТНУ рунду квалификација (ФОТО)

28.10.2016. 13:16
Fudbalski savez Srbije
Фудбалски савез Србије / Извор: МН Press

Последња утакмица на турниру у Италији биће одиграна 31. октобра.

Кадетска фудбалска репрезентација Србије изборила је пласман у елитну рунду квалификација за Европско првенство. "Орлићи" које предводи селектор Илија Столица победила је Албанију, резултатом 2:0, головима Армина Ђерлека и Радивоја Босића. Ђерлек се у стрелце уписао већ у 5. минуту, са беле тачке, а коначан резултат постављен је само осам минута касније.

За Србију су играли: Милојевић, Шеховић, Марковић, Павловић, Каменовић, Јанковић (од 41. Кокир), Илић, Видосављевић (од 67. Шепахи), Босић, Ђерлек (од 75. Радовановић) и Ступаревић.

Кадети Србије су и у претходном мечу на турниру у Италији остварили победу од два гола разлике, пошто је Македонија савладана са 3:1. Пошто је пласман у наредну рунду обезбеђен, у последњој утакмици на турниру, против Италије, 31. октобра неће бити великог притиска.