10.10.2021. 16:50
Orlići
Орлићи

Реванш.

Фудбалери Србије до 19 година победили су Босну и Херцеговину 4:0 у припремном мечу.

СВИ У НАПАД! Влаховић открио план Србије за Азербејџан и Португал

ОВО ЈЕ БИО ДОГОВОР НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Пикси не крије шта је рекао играчима! Онда се десило УПРАВО ТО

НИСМО САМО ОШТЕЋЕНИ ЗА ПЕНАЛ: Пикси за полувреме остао БЕЗ ДВОЈИЦЕ ПРВОТИМАЦА! Неће бити ту за Азере

Нашим момцима је значајно олакшан посао пошто су гости у финишу првог полувремена остали са играчем мање.

Лига нација данас у 15.00 доноси меч за 3. место Италија - Белгија, а у 20.45 велико финале Шпанија - Француска. Млада Фурија успела је да савлада Италију и сада је чека тест против светских шампиона, који су од 0:2 против Белгије стигло до 3:2. Квота на Шпанију је 3,00, на икс 3,20, а на Французе 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Шпанија - Француска.

Голове за нашу репрезенрацију су постигли Милетић, Мотика, Петковић и Ковачевић.

Ова победа је била и својеврсна освета Босанцима, за пораз од 3:0 од пре неколико дана.

СРБИЈА – БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА 4:0 (0:0)

СТРЕЛЦИ: 1:0 Милетић 49, 2:0 Мотика 57, 3:0 Петковић 77, 4:0 Ковачевић 81. Стадион: Академија Бачка Топола. Судија: Ненад Минаковић. Црвени картон: Мусић (БиХ) 39. минуту.

СРБИЈА: Гочманац (65. Јањић), Лазић, Крсмановић (83. Живковић), Петковић, Глушчевић (46. Баждар), Станковић, Ајдар (73. Мићић), Мотика (65. Бјековић), Милетић, Суботић (6. Ковачевић), Хрстић (56. Ратков).

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Далипагић, Мусић, Цвјетиновић, Шукиловић (46. Трако), Шакота (46. Илић), Крџалић, Кахвић (41. Рамић), Мехмедовић (46. Јагањац), Чуић, Сучић, Капетановић (83. Јовашевић).

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.