КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕП: Избегнута нова БРУКА! Србија победила у Јерменији, али игром РАЗОЧАРАЛА

07.10.2021. 18:10
Zvonko Živković
Звонко Живковић / Извор: МН Press

Мора боље.

Млада фудбалска репрезентација Србије (У-21) савладала је Јерменију са 1:4 (1:0) у Јеревану у оквиру 3. кола квалификација за Европско првенство.

МЕРИДИАН НАСТАВЉА ДА ДЕЛИ ЏЕКПОТОВЕ: Велики добитак на игри коју сви обожавају (ФОТО)

ТЕРЗИЋ УДАРИО НА ПИКСИЈА: Друже, немој ти да коментаришеш има ли намештања, ради свој посао

МИТРОВИЋ: Победа у Луксембургу не би смела да дође у питање

Тежак меч за изабранике Звонка Живковића у Јерменији. Прво полувреме је Србија чак завршила и са повољним резултатом собзиром на то какав је однос снага био на терену.  У 34. минуту, одбрана наше селекције је олако изиграна, добио је Шагојан лопту из корнера од Григорјана право "на тацну“ и послао је у мрежу Гордића. Међутим, тај погодак је поништен због наводне игре руком Петросјана. Руку на срце, гол није оправдано поништен јер елемената за тако нешто није било. Србију је погледала срећа у том тренутку.

Али у 36. минуту није било помоћи. Шагојан је центрирао, а Мирзојан је био прецизан главом и то је 1:0 за домаће.

Шпанија је победила Италију и први је финалиста Лиге нација, а другог ћемо сазнати вечерас (20.45), када се састају Белгија и Француска. Очекује нас сјајан меч, пошто ће се на терену наћи много врхунских фудбалера - квота на Белгију је 3,00, на икс 3,10, на Француску 2,70, а на GG3 2,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Белгија - Француска

Друго полувреме, друга прича. Србија креће одлучније и убрзо је за то и награђена. Искомбиновали су некадашњи клупски саиграчи – Жељко Гаврић и Страхиња Ераковић, а дефанзивац са капитенском траком око руке је био изврстан у скоку и поравнао у 56. минуту дуела.

У 85. минуту Терзић се после гужве у шеснаестерцу најбоље снашао и донео преокрет Орлићима. Да све буде мирно до краја, побринуо се Слободан Тедић. Био је то леп продор и центаршут Марка Бјековића за нападача Цволеа који је лако спровео лопту до мреже.

Иако резултат каже сигурну победу, није било лако. Могло је бити 4:1 да је Жељко Гаврић погодио са пенала, али, после одличне акције, из доста теже позиције, фудбалер Ференцвароша је погодио мрежу ривала за ипак, тих 4:1.

Погледајте како изгледа Данијела Рајић, супруга Пола Џорџа.