ОШТРИЦЕ СЕ НАОШТРИЛЕ: Јокановић наставио низ, ПРЕГАЖЕН и Хал!

18.09.2021. 16:05
Slaviša Jokanović
Славиша Јокановић / Извор: Профимедиа

После очајног старта у Чемпионшипу.

Фудбалери Шефилд јунајтеда наставили су са сјајним резултатим у Чемпионшипу и савладали у гостима екипу Хала резултатом 3:1 (1:0).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Интер 1,43, РБ Лајпциг 2,00, Фулам 1,40, Бешикташ 1,95!

ГРОБАРИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ: Стигла нова ИНФОРМАЦИЈА о Рикарду! Зна се да ли ће бити СПРЕМАН за 165. Дерби

СТАНОЈЕВИЋ ОТКРИО ДА ЛИ ИГРА СУМА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: "Ма ставићу и Баждара ако ће да реши утакмицу"

Шампион Шпаније Атлетико још нема пораз у новој сезони, а данас (16.15) му у госте долази Билбао, који такође није ниједном изгубио у прва четири кола. Квота на кеца је 1,70, на икс 3,60, а на kombinazziju 1&0-2 3,45. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Атлетико Мадрид - Билбао.

Био је то пети меч у низу без пораза за изабранике Славише Јокановића, иако се српски стручњак суочио са озбиљним проблемима и отказом после очајне серије на старту првенства откако је преузео Оштрице.

Вођство гостима донео је Били Шарп у 17. минуту, да би исти играч промашио пенал у самом финишу полувремена, претходно је Гривс непрописно стартовао у шеснаестерцу и зарадио жути картон.

То није поколебало играче Шефилда који су у наставку додали гас и на краилима тандема Конор Хурихејн – Џон Иган дошли до 9. бода у сезони. Први је оба пута центрирао код корнера из којих је Иган оба пута главом затресао мрежу Тигрова.

Част Хала спасио је Кин Луис-Потер, који је постигао гол на асистенцију Смита у 74. минуту.