ОСВЕТА ЗА РОНАЛДА: Реал РАЗБИО Јуве, нећете веровати ко је био у центру пажње (ВИДЕО)

05.08.2018. 09:05
Toni Kros
Тони Крос / Извор: Реутерс

Реприза финала Лиге Шампиона.

У дуелу Интернационалог Купа Шамипиона играном у Мериленду, Реал Мадрид је био бољи од Јувентуса резултатом 3:1.

У репризи полуфинала Лиге Шампиона из претходне сезоне, први до предности стигао је Јуве, када је Карвахал у 12. минуту после продора Жоаа Кансела послао лопту у своју мрежу.

Јокановић доводи играча Реала (ФОТО)

Турци се солидарисали са Озилом, Србин био стрелац, а све је са трибина гледао бивши капитен Звезде (ФОТО)

Актуелни шампион Европе стиже до изједначења у 39. минуту прелепим голом Герета Бејла.

У наставку, истакао се резервиста Марко Асенсио који је у игру ушао уместо Иска на полувремену. Асенсио је постигао два гола, први у 47. а други девет минута касније и донео победу Краљевском клубу.

Кристијано Роналдо због продуженог одмора није био прилици да заигра против свог доскорашњег тима, а следећи тим који ће изаћи на мегдан Реалу такође долази из Италије - реч је о Роми против које ће Мадриђани играти у Њу Џерсију у среду.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.