ОТКРИО СВЕ О ОДНОСУ АГУЕРА И ПЕПА: "Није га волео од када је дошао у Сити" (ВИДЕО)

30.05.2021. 14:12
Kun Aguero
Кун Агуеро / Извор: Профимедиа

Брат без длаке на језику.

Фудбалери Манчестер ситија испустили су ушати пехар Лиге шампиона због пораза од лондонског Челсија (1:0). У великом финалу имали смо прилику да видимо у игри и легенду Грађана, Куна Агуера који је одиграо свој последњи меч у дресу Ситија. Аргентинац је у игру ушао тек у 77. минуту а његов брат Маурисио дел Кастиљо, млади нападач Индепендијентеа, после завршетка финалне утакмице жестоко је оплео по стратегу Грађана, Пепу Гвардиоли.

Mozzart ујединио фудбалске ривале на дербију

ТУХЕЛ СЕ ОГЛАСИО НАКОН ВЕЛИКЕ ПОБЕДЕ: "Желели смо да будемо КАМЕНЧИЋ у Ситијевим копачкама"

ГВАРДИОЛА: На жалост, нисмо могли да победимо

ХАВЕРЦ ДОНЕО ЧЕЛСИЈУ ТРОФЕЈ ПА ПОРУЧИО: "Ј**е ми се за то" (ВИДЕО)

Гвардиола је меч започео без класичног нападача, а касни улазак Агуера у игру баш је разбеснео његовог млађег брата који се, након победе Плаваца, огласио на твитеру.

- Од свог доласка у Сити, Гвардиола никада није волео мог брата - написао је Дел Кастиљо само пар минута након завршетка финалног меча.

- Финале се добија или губи, али по мом мишљењу никада не можете играти тако. Слободно реците шта мислите - поручио је Агуеров брат, али је касније, ипак, обрисао свој твит.

Ипак, по том питању процените сами из приложеног снимка на коме се можете видети Пепа Гвардиолу који испраћа Агуера са чувеног Етихада.

Аугоеро ће највероватније каријеру наставити у Барселони.

Почела је бразилска Серија А, а већ у првом колу вечерас (21.00) се састају актуелни шампион Бразила Фламенго и владајући шампион Јужне Америке Палмеирас. У великом дербију тим из Рио де Жанеира фаворит је против ривала из Сао Паула - квота на кеца је 1,82, на икс 3,50, а на двојку 4,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Фламенго - Палмеирас.