ОВАКВОГ ГА НИКАД НИСМО ВИДЕЛИ: Митровић ИЗГУБИО живце! Фулам ОСТАО без бодова (ВИДЕО)

20.01.2019. 20:35
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Српски репрезентативац изгубио живце.

Фудбалери Фулама наставили су са слабим резултатима у Премијер лиги. Бодове са Крејвен Котиџа однео је и Тотенхем (1:2), иако Певци у овом мечу нису рачунали на најбољег играча Харија Кејна, који је одсуствовао због повреде.

ОПЕТ ЋЕ ИГРАТИ ЗАЈЕДНО: После Нџаја још једно појачање ВЕОМА близу Хумске! (ФОТО)

НИЈЕ САМО ПРИЈОВИЋ: Арапи не ПИТАЈУ за цену бившег репрезентативца Србије! (ФОТО)

ГОЛЕАДА У АМСТЕРДАМУ: Тадић два пута затресао мрежу, асистирао, али је на крају он ТРАГИЧАР (ВИДЕО)

Меч је обележио окршај српског репрезентативца Александра Митровића и првотимца гостију Давинсона Санчеза. Вођа навале Орлова је приликом једног дуела кечерским захватом зауставио Колумбијца у 74. минуту, па је због овог старта настао инцидент.

Умешали су се сви актери, али је брзом реакцијом резервних играча оба клуба, избегнута већа туча. Митрогол је, срећом, прошао без картона, међутим, његов тим је на крају утакмице остао без бодова.

Иначе, Љоренте је аутоголом донео вођство Фуламу у 17. минуту, да би Али изједначио у 51. Коначан резултат поставио је Винкс у трећем минуту судијске надокнаде времена.