ОВО БИ МОГЛО ДА ЗАНИМА ДЕЛИЈЕ: Играли су Рига и Хелсинки, а ево који је био резултат (ВИДЕО)

06.08.2019. 19:51
Delije
Делије / Извор: МН Press

Тврд меч.

Фудбалери Црвене звезде у трећем колу квалификација за Лигу шампиона играју против Копенхагена, а уколико Данци буду успешнији у том двомечу шампион Србије ће такмичење наставити у плеј-офу за улазак у групну фазу Лиге Европе. У том случају, црвено-бели би играли против бољег из двомеча у ком се састају Рига и Хелсинки, а Летонци и Финци су одиграли прву утакмицу трећег кола у којој није било победника.

МИЛОЈЕВИЋ ОДРЕДИО СТАРТЕРЕ: Звезда напада Копенхаген без стандардног првотимца (САСТАВИ)

ЛУДНИЦА! Овде је највећа ГУЖВА на Маракани, а није СЕВЕР! (ВИДЕО)

НИ ИГЛА НЕ МОЖЕ ДА ПАДНЕ: Река Делија ПРЕПЛАВИЛА град, Маракана ће ГРМЕТИ као никада до сад! (ВИДЕО)

Рига и Хелсинки су ремизирали у Летонији резултатом 1:1, па су Финци нешто ближи проласку у наредну фазу. Гости су повели већ у седмом минуту голом Тима Ваиринена, али је коначан резултат поставио у 81. минуту утакмице Камил Билински.

Погледајте како изгледа америчка атлетичарка Лоло Џонс.