ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ СВЕ ДЕЛИЈЕ: Лудило на мечу Звездиног потенцијалног ривала!

19.09.2020. 20:06

Утакмица оправдала епитет дербија.

У дербију 4. кола првенства Словеније, Марибор је дочекао потенцијалног Звезиног ривала у плеј-офу Лиге Европе, екипу Цеља. На стадиону "Људски врт" виђена је веома узбудљива утакмица са великим бројем прилика, на крају подела бодова. Резултат је био 2:2 (0:1).

ВРАЋА СЕ СЕРИЈА А: Време је за детронизацију Јувентуса

ЗВАНИЧНО: Бејл се вратио у Тотенхем, са њим стигао још један играч Реала! (ФОТО ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ПРИМОРАНА НА РАСПРОДАЈУ: Велики љубимци ДЕЛИЈА на излазним вратима Маракане!

Арсенал је био убедљив против Фулама у првом колу, а навијачи Тобџија надају се сличном исходу вечерас (21.00) против још једног лондонског тима - Вест Хема. Делује да се Емеријев тим распуцао, Вилијам и Обамејанг блистају, а квота на kombinazziju 1&3 је 2,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Вест Хем.

Почело је сјајно по Цеље, након само 18 минута игре гости су водили. Стрелац је био Митја Лотрич прецизним ударцем са десетак метара од гола који је бранио Азбе Југ.

Упркос доброј игри оба тима, на полувреме се отишло са само једним постигнутим поготком.

У другом полувремену виђена је права фудбалска борба. Јасмин Мешановић је донео изједначење у 57 минуту након гужве после корнера. Актуелни шампион Словеније је до новог вођства стигао у 78 минута, предивну акцију Цеља крунисао је Јакоб Новак.

До изједначња, а испоставиће се и коначног резултата Марибор је стигао преко Рока Кронаветера. Словеначки ветеран је популарним "маказицама" савладао Матјажа Розмана који је ударац 33 годишњака испратио погледом.

Поделом бодова задовољнији је Марибор, који након овог меча има 8 бодова и налази се на првом месту "Прва лиге", док је Цеље на осмом местса само 2 освојена бода.