ОВО ДО САДА НИСТЕ ВИДЕЛИ: Намерно нису желели да дају кош шест минута како би наместили резултат (ВИДЕО)

05.04.2022. 13:55
Kosarka
Косарка / Извор: Фото: Printscreen Instagram/@byProfMert

Чека их жестока казна.

На кошаркашкој утакмици на Малти између Депира и Хибернианса (69:68), виђена је једна од најневероватнијих завршница у осторији овог спорта. Наиме, шест минута пре краја, Депиро јешест минута пре краја водио  69:68, и то је био резултат који је одговарао обема екипама, те су одлучили да до краја сусрета не постигну ни један поен.

Идеалан дан да резервишеш своје место у Mozzart авиону за Катар, уз највеће квоте на свету на Сити и Ливерпул

ПАРТИЗАН У ИТАЛИЈИ: Жељко Обрадовић тражи озбиљност

РУСИ ПРАВЕ НОВУ ЕВРОЛИГУ: Звезда и Партизан у лову на милионе?

Био је то резултат који им одговара, како би задржали шансе да прођу у плеј-оф,те су последњих шест минута намерно избацивали лопту у аут, непрецизно додавали, промашивали таблу, чекали да истекне време за напад, а због оваквог скандала одмах је реаговало и руководство лиге.

- Оба тима су избачена из даљег такмичења - наводи се у кратком саопштењу уз образложење да ће наредну сезону почети са три бода минуса.