ОВО МУ СЕ НИКАД НИЈЕ ДОГОДИЛО: О Ђурђевићевом ПОТЕЗУ прича цела Шпанија! (ВИДЕО)

02.12.2018. 08:24 08:45
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: МН Press

Бивши нападач Партизана у центру пажње.

Некадашњи нападач Партизана Урош Ђурђевић постигао је гол за памћење, у победи Спортинга из Хихона над Тенерифама (2:1).

СПЕКТАКЛ У ЛА: Вајлдер је два пута НОКАУТИРАО Фјурија, али су судије донеле ИЗНЕНАЂУЈУЋУ одлуку! (ФОТО)

ОРЛОВИ ЧЕКАЈУ ЖРЕБ: Амери, Шпанци или Хрвати, као да је то уопште важно

МИРКОВИЋ У ДОДАТНОМ ПРОБЛЕМУ: Поред бруке у Лучанима остао и без ВАЖНОГ играча (ФОТО)

Најлепши детаљ на мечу десио се у 67. минуту, када је Ђурђевић примио лопту и "маказицама" са ивице казненог простора савладао гостујућег голмана. Био је то "првенац" бившег голгетера Парног ваљка и Олимпијакоса.

Домаћи су повели у 63. минуту поготком Жан-Силвана Бабина, да би пет минута после мајсторије Србина, почасни гол за Тенерифе постигао Хозе Наранхо. Спортинг тренутно заузима 11. место на табели Сегунде са 21 бодом, док су Тенерифе на 17. позицији са 16 бодова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.