ОВО НИЈЕ МОГАО НИ ДА САЊА: Јоветић у последњим тренуцима расплакао навијаче Реала (ВИДЕО)

15.01.2017. 22:55
FK Sevilja
ФК Севиља / Извор: Реутерс

Ово је други гол црногорског репрезентативца у дресу Севиље.

Бољи почетак у шпанском првенству Стеван Јоветић није могао да пожели. После постигнутог гола за Севиљу у мечу против Реал Мадрида у Купу краља (више прочитајте ОВДЕ), сада је уследио још један гол, али у првенству. Некадашњи фудбалер Партизана је у другом минуту судијске надокнаде утакмице 18. кола Ла Лиге донео победу свом тиму, односно поставио коначан резултат - 2:1.

КАД ЈЕ ИБРА ДАО ГОЛ: Легенда Јунајтеда направила ТОТАЛНИ ХАОС (ВИДЕО)

Црногорски репрезентативац бриљира у новом клубу, стога ће га навијачи мадридског Реала запамтити. Иако је у првом мечу показао своје атрибуте, он је други меч дочекао као резерва, пошто је ушао у игру у 68. минуту.

И ОН ВРЕДИ ВИШЕ ОД 100 МИЛИОНА: Какву је ГЛУПОСТ направио Погба (ВИДЕО)

Краљевски клуб је водио голом Роналда из пенала, али је грешку у 85. минуту начинио Серхио Рамос и постигао аутогол. Таман кад се очекивало да ће поделити бодове, у 92. минуту Јоветић је донео максималан плен својој екипи.

Тренутно на табели Ла Лиге води Реал са 40 бодова из 17 утакмица, а следе га Севиља са 39 из 18 мечева. Затим следе Барселона са 38, Атлетико Мадрид са 34, Виљареал са 31... По 17 утакмица, осим Реала одиграли су и Реал Сосиједад, Малага и Валенсија.