ОВО СЕ ЧЕКАЛО ДЕВЕТ ГОДИНА: Борац слави Стојана Врањеша!

27.08.2020. 19:30
gfa
гфа / Извор: Фото: Twiter printscreen/@FBosnio

Велика победа за клуб из Републике Српске.

Борац је у другом колу квалификација за Лигу Европе! Након велике борбе против Сутјеске из Никшића, бањалучки фудбалери славили су 1:0, а једини гол на Градском стадиону, у 35. минуту, постигао је капитен "црвено-плавих" Стојан Врањеш, чиме су остварили нешто што нису скоро читаву деценију.

Наиме, домаћи су овим тријумфом прекинули пост од девет година без победе у европским такмичењима.

САДА ЈЕ И ЗВАНИЧНО: Сергеју стигло ВЕЛИКО појачање!

РФС ИМА НАВИЈАЧЕ У СРБИЈИ: Бивши омладински репрезентативац подржао Летонце! (ФОТО)

ПОСЛЕ ВЕЗАНИХ ПОРАЗА: У Локомотиви ПРЕСЕКЛИ - позната СУДБИНА Марка Николића!

Партизан вечерас (21.00) отвара европску сезону против летонског РФС-а из Риге. Очекује се убедљива победа црно-белих, с обзиром на снагу ривала - квота на кеца је 1,20, а на kombinazziju 1&4 2,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - РФС.

Иако то није била игра која би могла задовољити Владу Јагодића, нарочито у других 45 минута, Бањалучани су успели у свом примарном циљу, а то је пласман у наредну рунду квалификација.

Гости из Никшића боље су отворили меч и направили неколико солидних прилика пред голом Бојана Павловића, али је голман домаћих осујетио све њихове нападе.

Борац ће са нестрпљењем чекати жреб за друго коло квалификација и прилику за још већи успех на европској сцени.

Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза.