ОЗБИЉНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ЦРНО-БЕЛЕ: Партизанов противник у Лиги конференције ИЗРЕШЕТАО шампиона!

29.08.2021. 16:22
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Танјуг/илустрација

Главобоља за стручни штаб клуба из Хумске.

Партизан ће у "Б" групи Лиге конференција играти против Генка, Флоре и Анортозиса. Знало се после жреба да ће Белгијанци представљати највећу опасност за изабранике Александра Станојевића у борби за прво место, али да су оволико јаки нико није могао да претпостави.

Поглавице су, наиме, у националном шампионату "измасакрирао" Клуб Бриж резултатом 6:1, понизивши шампиона Жупиле лиге у сваком погледу.

КАД МЕРИДИАН ЧАСТИ – СВИ ДОБИЈАЈУ! Одиграј 10 недобитних тикета и БОНУС је твој!

СЕРИЈА А: Влаховић ЛЕПШИ почетак сезоне није могао да ЗАМИСЛИ! Србин првенцем УКРОТИО Бикове (ВИДЕО)

БИРМАНЧЕВИЋ ОТВОРИО ДУШУ! Ево шта је рекао о преласку у Звезду

Два минимална пораза за Вулверхемптон и наставак тешких утакмица. Манчестер јунајтед је фаворит у Mozzart кладионицама са квотом 1,85 на двојку. Њихови судари иначе не обилују головима, па тип 0-2 вреди квоте 1,81. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Вулверхемптон – Манчестер јунајтед.

Блистао је цео тим Гента. Шест голова постигло је шест различитих стрелаца, истина, један је био аутогол. Играле су Поглавице у формацији 4-2-3-1, у којој је улогу главног организатора игре имао Вадис Ођиђа Офое, који је Партизану јако добро познат: играо је својевремено против црно-белих и као играч Клуб Брижа и касније Олимпијакоса.

Машина је кренула да меље од 9. минута, када је Тисудали погодио гол шампиона, а онда су се ређали: Де Сарт из пенала у 15, па Фортуна у 38. минуту. Остао је Бриж потучен до ногу већ до полувремена, али то је била само половина од пакета који му је спремио домаћин из Фландрије.

Покушај Клуб Брижа да се тргне у наставку, пошто је кренуо у офанзиву, пао је у воду после 15 минута. Толико је требало Генту да издржи налет и узврати још жешћим ударцем, четвртим голом који је постигао Безус за коначни слом белгијског првака.

Гент је играо у саставу: Болат – Олсен, Нгадо, Окуму, Фортуна – Де Сарт, Кумс – Кастро-Монтес, Ођиђа, Тисудали – Депоитр.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.