ПАЛИ У ЗАУСТАВНОМ ВРЕМЕНУ: ТСЦ прокоцкао победу, а можда и прво место

30.09.2023. 21:23
Žarko Lazetić
Жарко Лазетић / Извор: МН Press

Занимљив дуел је виђен.

Лидер фудбалске Суперлиге ТСЦ је у финишу меча остао без целог пленапротив Младости у Лучанима. Било је 1:1, а гол за Лучанце је постигао Јанко Тумбасевић у другом минуту судијске надокнаде времена.

ИВАНИЋ ДОНЕО БОДОВЕ ЗВЕЗДИ: Шампион Србије уз много муке стигао до победе (ВИДЕО)

БАХАР НИЈЕ ХТЕО ДА СКРИВА НИШТА: Игром ОВЕ ТРОЈИЦЕ фудбалера није задовољан

МАЛЕР ЗА ЛИВЕРПУЛ: Одбранили се са деветорицом, па аутоголом у 96. минуту остали без бода

Одличан дуел у Лучанима отворио је гол Милоша Пантовића у 28. минуту. Новајлија у екипи из Бачке Тополе, после центаршута Саше Јовановића, сместио је лопту у мрежу Саше Стаменковића.

Изгледало је да ће то бити коначлан резалтат, али нису тако мислили и домаћи.

После корнера Милана Јоксимовића са десне стране, Тумбасевић је из срца казненог простора главом сместио лопту иза леђа Симића.