ПАНТОВИЋ РАЗМОНТИРАО МЛАДОСТ: Славље Вождовца на гостовању!

04.11.2022. 18:30
Miloš Pantović
Милош Пантовић / Извор: МН Press

"Змајеви" одиграли храбро...

У првој утакмици 18. кола Mozzart бет Суперлиге Србије екипа Вождовца славила је на гостовању екипи Младости ГАТ резултатом 2:1 (1:0).

СПЕКТАКУЛАРНИ БОНУСИ УЗ ИГРУ НЕДЕЉЕ: Заиграј Wild Icy Фруитс и прикупи прегршт ПОКЛОН СПИНОВА!

ВЕЛИКИ СУДАР НА ЕТИХАДУ: Халанд ипак удара на Митровића!

ЛАЛАТОВИЋ ПО ОБИЧАЈУ "БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ": Докле год је тај човек у Звезди, ја никада не могу да се вратим

Меч је обележио Милош Пантовић, везиста "змајева" који је постигао оба гола за гостујући тим.

Први је дао у 39. минуту за вођство Београђана на полувремену.

Изједначење Новосађанима донео је Новица Максимовићу 61. минуту, али им је финиш меча отежао Милош Миловановић.

У 83. минуту је скривио пенал и добио други жути картон, а епилог свега је био други гол Милоша Пантовића и Вождовца.

Резултат 2:1 остао је на снази до краја и Вождовац сада на 7. месту има 28 освојених бодова.

Младост ГАТ је остала претпоследња на табели са 13 бодова.