ПАО ЈЕ ЛУКСЕМБУРГ: Друловићеви изабраници се "опрали" за пораз од Енглеске

21.11.2023. 21:03
Fudbalska reprezentacija Srbije - U21
Фудбалска репрезентација Србије - У21 / Извор: МН Press

И поред овог тријумфа мале су шансе за одлазак на ЕП.

Фудбалска репрезентација Србије (играчи до 21 године) је у  у Старој Пазови дочекала селекцију Луксембурга, у мечу петог кола квалификација за Европско првенство и на крају тријумфовала резултатом 2:0,

СТОЈКОВИЋ СЕ ОПРОСТИО ОД НАЦИОНАЛНОГ ТИМА? Без Пиксија у НемачкојDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

СТОЈКОВИЋ СЕ ОПРОСТИО ОД НАЦИОНАЛНОГ ТИМА? Без Пиксија у Немачкој

"ПОСЛЕДЊИ ПЛЕС": Уговорен меч - са једне стране Меси са друге РоналдоLionel Mesi i Kristijano Ronaldo, Leo Mesi i Kristijano Ronaldo, Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi, Kristijano Ronaldo i Leo Mesi, Kristijano Ronaldo, Leo Mesi, Lionel Mesi

"ПОСЛЕДЊИ ПЛЕС": Уговорен меч - са једне стране Меси са друге Роналдо

АПСОЛУТНО НЕОЧЕКИВАНО: Насер Ђига "ЗАКУЦАН" на клупи за резервне играчеNaser Điga

АПСОЛУТНО НЕОЧЕКИВАНО: Насер Ђига "ЗАКУЦАН" на клупи за резервне играче

Србија је повела у 13. минуту меча голом Петра Раткова. Само четири минута касније стопостотна прилика за Стефана Митровића коме је Урош Кабић послао идеалну лопту у казнени простор, али крилни нападач нашег тима у ситуацији један на један не успева да савлада противничког голмана искоса са леве стране.

Ипак, није се дуго чекало да изабраници Љубинка Друловића дуплирају предност. То се догодило на истеку првих пола сата игре, када је одлични Ратков изнудио једанаестерац, а прецизан са беле тачке био је Владимир Лучић.

У наставку знатно мање занимљоивог садржаја, а и све јача киша је отежавала посао играчима једне и друге екипе.

Ипак, и поред ове поебде мале су шансе да се Србија пласира на континентални шампионат.

Јошједна лоша ставр је то што је Украјина са 1:0 победила Азербејџан па сада имају максималних 15 бодова из пет кола.