ПАРНИ ВАЉАК НА ЕКСПРЕС ПОГОН: Марковић ефектно НАЧЕО Пазарце, Natho и Холендер ОБЕЗБЕДИЛИ победу (ВИДЕО)

12.02.2021. 17:59
Lazar Marković
Лазар Марковић / Извор: МН Press

Црно-бели за мање од 10 минута постигли три гола.

Фудбалери Партизана повели су против Новог Пазара у утакмици 21. кола Суперлиге Србије.

ПРВИ ПУТ ПОСЛЕ КОРОНЕ: Вучелић на утакмици Партизана! Погледајте како ИЗГЛЕДА председник црно-белих (ФОТО)

ПАРТИЗАН МЕЉЕ НОВИ ПАЗАР: Црно-бели на прагу 10. узастопне победе (УЖИВО)

ПОТПУНО ЗАСЛУЖЕНО: Гвардиола тренер месеца Премијер лиге!

Успели су црно-бели да "откључају" браву гостију, а на томе могу највише да заслуже голману Дробњаку. Наиме, чувар мреже Пазараца је у 54. минуту лоше испуцао лопту, која је дошла Холендеру, он је несебично упослио Лазара Марковића, да би бивши играч Ливерпула ефектним ударцем донео вођство Станојевићевом тиму.

Само седам минута касније Бибрас Natho је удвостручио предност са "беле тачке". Израелца је у шеснаестерцу непрописно зауставио резервиста Лазар Пајовић, а Партизанов везиста није пропустио прилику да из пенала донесе сада већ недостижну предност својим саиграчима.

Није прошло ни 60 секунди, већ је било 3:0 за црно-беле. Лазар Марковић је почео акцију, додао на бок Миљковићу који је центрирао, док је Филип Холендер био највиши и постигао нови погодак за Партизан.

Пазарци су у међувремену успели да смање на 3:1, али само чудо треба да се деси, па да екипа Александра Станојевића не упише и други пролећни тријумф.