ЕКСПРЕС ВАЉАК У ПУНОЈ БРЗИНИ: Садик НОКАУТИРАО играче Јавора, Сума ДОКРАЈЧИО - Партизан води 3:0 (ВИДЕО)

09.08.2020. 20:57
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: МН Press

Нападач црно-белих наставља да блиста.

Фудбалери ПАртизана експресно су дошли до убедљиве предности против Јавора из Ивањице од 2:0.

ГРМЉАВИНА ИЗ ШАПЦА: Да ли је Крстовић био у офсајду? (ВИДЕО)

ИЗДРЖИ ЛЕГЕНДО: Био је шампион Југославије - помутио славу ВЕЧИТИХ, а сада против короне игра меч живота

НАКОН ЧОВИЋЕВИХ РЕЧИ ДА СЕ КРИЈЕ КАКО ЈЕ ОЏО УМРО НА СТАДИОНУ ПАРТИЗАНА: Огласио се Вулетић - пљуште увреде

Мрежу Ивањичана начео је Умар Садик, искористивши конфузију у одбрани гостију из близине је постигао водећи гол у 14. минуту за Парни ваљак.

После само четири минута, Садик се опет уписао у стрелце. Лопта је била убачена дубоко у казнени простор, кардинално је погрешио голман Јавора, па је Нигеријац искористио поклон на најбољи начин и дуплирао предност Милошевићевог тима.

Није прошло ни седам минута, а Сејдуба Сума је постигао нови, трећи погодак за Партизан. Одлично је Гвинејац скочио у шеснаестерцу и ударцем главом срушио све снове Јавора да могу да се врате у живот.

Црно-бели су после оваквог почетка на најбољем путу да забележе нова три бода.

Погледајте како изгледа ватрена навијачица Наполија Јоланда де Риенцо.