ПАРТИЗАН БЛИЖИ ГОСТОВАЊУ У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Сабах савладао РФС

26.07.2023. 20:34
Igor Duljaj, FK Partizan
Игор Дуљај, ФК Партизан / Извор: МН Press

Наредног четвртка игра се реванш меч.

Фудбалери азербејџанског Сабаха победили су као гости летонски РФС 2:0 (1:0) и близу су пласмана у треће коло квалификација за Лигу конференција где их чека београдски Партизан.

НИЈЕ МОГАО ДА СЕ СУЗДРЖИ: Влаховић стао иза прелепе новинарке, а онда је настао ШОУ (ВИДЕО)

ТРАЖЕ ХИТАН САСТАНАК И ОДЛАГАЊЕ ЛИГЕ: Колубара не одустаје, још се не зна хоће ли почети првенство

А, ПРВЕНСТВО ПОЧИЊЕ ЗА ТРИ ДАНА: Партизан без голмана! После одласка Поповића у Словачку, црно-бели сазнали лоше вести (ФОТО)

Сабах је у Риги повео голом Бојана Летића. Интернационалац из Босне и Херцеговине уписао се у стрелце у 22. минуту. Победу гостију оверио је Грузијац Давит Волкови у 56. минуту. За РФС су од почетка играли Андреј Илић и Стефан Панић (замењен у 79), док је Дарко Лемајић ушао у игру у 61. минуту. Драгољуб Савић је остао на клупи домаћина.

Реванш меч играће се у Азербејџану следећег четвртка, а тим који прође даље, угостиће Партизан 10. августа у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу конференција.