ЈОШ ЈЕДАН ПРВЕНАЦ: Андрија Павловић се уписао за ПРЕОКРЕТ ПАРТИЗАНА! Убитачан ударац главом (ВИДЕО)

Andrija
Андрија / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Мајсторски.

ФК Партизан у 15. колу Mozzartbet Суперлиге Србије игра против екипе Чукаричког.

КРИСТИЈАН(О) БЕЛИЋ! Погледајте ту радост због ДЕБИТАНТСКОГ ГОЛА! Пре тога - Света Марковић скривио пенал (ВИДЕО)

(САСТАВИ) КАО ШТО ЈЕ И ОБЕЋАО: Петрић промуљао састав за Чуку, НЕМА РИКАРДА, а у одбрани две измене

МОДРИЋ НЕ ЧАСИ ЧАСА: Дајте Бенземи Златну лопту

Црно-бели из Хумске су доминирали у већем делу првог полувремена, али први је до гола стигао гостујући тим. Светозар Марковић је играо руком у свом шеснаестерцу и у 37. минуту Доцић је са беле тачке донео 1:0 Чукаричком. Пет минута касније свој дебитантски гол за Партизан постигао је Кристијан Белић који се сјајно снашао и клизећим стартом погодио мрежу бившег клуба.

У 47. минуту свој првенац у дресу Партизана је постигао и Андрија Павловић. Одлично је центрирао Марко Живковић, још боље скочио Павловић и прецизно погодио угао гола за 2:1.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа америчка гимнастичарка Симон Бајлс