РИКАРДО ГОЛ МАШИНА, ЧАКИ У ТОП ФОРМИ: Малтежани одмах осетили њихове оштрице, а све похвале и Менигу (ВИДЕО)

18.08.2022. 21:25
gol
гол / Извор: Фото: Youtube printscreen/ РТС Сајт - Званични канал

Дивна асистенција Холанђанина.

ФК Партизан игра плеј-оф квалификација за Лигу конференција, противник је малтешки Хамрун.

(САСТАВИ) 3-4-2-1: Никад виђена постава Партизана! Петрић је апсолутно СВЕ ИЗНЕНАДИО

СТИЖЕ У СРБИЈУ АЛИ НЕ У ПАРТИЗАН: Љајић у преговорима са Суперлигашем!

ЖЕЉА ДА ОСТАНЕ У ПАРТИЗАНУ ДО КРАЈА КАРИЈЕРЕ: Гробари ће бити ганути овим речима Лазара Марковића

Фантастично је почео меч за тим из Хумске, Рикардо је већ у 15. минуту донео предност домаћима.

Живковић је проследио лопту до Менига, овај маестрално упослио Рикарда Гомеша, а он обишао голмана и без већих проблема погодио мрежу.

Црно-бели су тако стигли до 1:0 у првом мечу ова два ривала.

Свега десетак минута касније Урошевић је погодио за 2:0 после акције из корнера. У стилу центарфора се снашао леви бек српског клуба.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како преко 20.000 Гробара пева Ој Косово Косово у Арени против Макабија