ПАРТИЗАН ИДЕ НА ПОБЕДУ: Црно-бели против Златибора за 15. тријумф у низу!

15.03.2021. 09:40
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

На програму је 27. коло Суперлиге Србије.

Након пласмана у полуфинале Купа Србије, фудбалери Партизана се спремају за повратак суперлигашким обавезама. У том такмичењу су остварили 14 победа у низу, а за 15. тријумф мораће да савладају Златибор.

РОНАЛДО ИСКАЛИО БЕС НА КАЉАРИЈУ: Хет-трик Португалца за 22. минута, Јуве сигуран на Сардинији (ВИДЕО)

НОВИ ТРИЈУМФ МАРКА НИКОЛИЋА У РУСИЈИ: Локоси савладали Сочи, Машиновође су у серији

ИЗЈАВА СРБИНА ПОСЛЕ МЕЧА: Михајловић објаснио шта је то изговорио на полувремену! Морао је

Нови члан Суперлиге стиже у Београд, а тренер Александар Станојевић каже да неће превише мењати тим у односу на онај који је савладао Вождовац 4:0.

Серија Партизана траје ли траје, а делује да се неће зауставити ни данас, пошто у Хумској од 18.10 гостује Златибор, тим са зачеља табеле. Квота на кеца је 1,17, а на на победу црно-белих са два или више голова разлике (Хендикеп победа) 1,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан – Златибор.

Тренер црно-белих каже да на располагању има готово цео тим, осим Филипа Стевановића којег мучи зглоб.

Он истиче да Партизан гледа само на први наредни меч и да им "вечити дерби" против Црвене звезде још увек није у видокругу.

- Ми увек имамо притистак, пред сваку утакмицу морамо да се доказујемо. То је тако у Партизану, увек било и биће. Што се тиче дербија, то је далеко и нико не размишља и не спомиње тај меч. Имамо три меча до тада, плус репрезентативну паузу, дакле имаће неки наши играчи још шест утакмица до тада - истакао је Станојевић.

Станојевић пред меч са Златибором неће правити превише промена у тиму.

- Ушли смо у ритам који је добар и добро функционишемо. Плашим се да не испаднемо из ритма ако много мењамо. Неће бити великих ротација, биће 3-4 играча. Биће само бонуси на терену од млађих играча.

Меч Партизан - Златибор на програму је у понедељак од 18:10.