ПАРТИЗАНОВА ТРЕЋА ПРОВЕРА У ТУРСКОЈ: Петрић испробавао клинце, на крају реми са Лучанцима

20.01.2023. 16:48
FK Partizan
ФК Партизан

Ефикасан меч.

Фудбалери Партизана ремизирали су са лучанском Младости (2:2) у трећој припремној утакмици у Турској.

ПЕТРИЋ ПРЕЛОМИО: Јојић ТРЕЋИ ПУТ у Партизану!

РОЂЕНИ БЕОГРАЂАНИН СЕ ОДЛУЧИО ЗА ХРВАТСКУ: "Никада нисам добио позив Србије"

ТРАНСФЕР КАРИЈЕРЕ: Влаховић пред најважнијим потписом!

Црно-бели су изашли у комбинованом саставу:

Гочманац, Илић, Суботић, Ŝеховић, Белић, Стјепановић, Јовић, Јевремовић, Пантић, Дијабате, Баждар.

До предности је тим Гордана Петрића стигао у 20. минуту. Одлично је корнер извео Пантић, да би на другој стативи лопту дочекао Илић и главом довео своју екипу до вођства.

Но, убрзо су Лучанци поравнали, после свега два минута стрелац са беле тачке је био Јојић.

На почетку другог полувремена су у редовима Партизана у игру ушли Ђорђе Петровић, Михајло Петковић, Вања Влаховић и Милош Јојић, а изашли су Данило Пантић, Немања Јовић, Самед Баждар и Фусени Дијабате.

И у другом делу су виђена два гола, један на по обе стране. Младост је у 72. минуту повела после једне контре, стрелац је био Мирић. Партизан је узвратио после само пет минута када је Јевремовић фино погодио са левог крила.

Црно-бели су утакмицу завршили са десет играча пошто је Михајло Петковић завршио меч раније због повреде.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа тенисерка Олга Даниловић