СВЕ КРЕНУЛО НИЗБРДО: Израелац свирао пенал, играчи Партизана полудели, Јовановић зарадио картон (ВИДЕО)

24.08.2023. 19:23
Nord
Норд / Извор: Фото: Youtube printscreen/ РТС Спорт

Ужасно полувреме.

ФК Партизан игра меч плеј-офа квалификација за Лигу конференција, противник је дански Нордсјеланд.

Сваки леви бек постаје Роберто Карлос против Партизана: Нестварна голчина данског тима (ВИДЕО)

ЗА САМО 20 МИЛОНА: Челси довео тинејџера из Сантоса (ФОТО)

ЕКСПРЕСНО: Фулам нашао замену за Митровића!

Полувреме у Данској је завршено резултатом 2:0 за домаће, а други гол је постигао Ингвартсен са беле тачке у 43. минуту.

Антића је лопта погодила у руку, није стигао да је измакне после центаршута из непосредне близине.

Нападач Нордсјеланда је застао током извођења пенала, црно-бели су тражили да се поништи, али израелски судија Јигал Фрид је само показао жути картон Александру Јовановићу због приговора.