КРАЈ СНОВА ЗА ОМЛАДИНЦЕ: Партизан елиминисан у Лиги шампиона

07.02.2024. 17:00
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Србија Данас

Једноставно су Португалци били бољи.

Омладинци Партизана нису успели да се пласирају у осмину финала Лиге шампиона за младе пошто су у баражу елиминисани од Браге резултатом 2:0.

ФИФА одбила жалбу Марка ОвермарсаMark Overmars

ФИФА одбила жалбу Марка Овермарса

КОРЕЈАЦ ПРИХВАТИО ЗВЕЗДИНЕ УСЛОВЕ: Ево шта "кочи" трансферJung Vu Seol

КОРЕЈАЦ ПРИХВАТИО ЗВЕЗДИНЕ УСЛОВЕ: Ево шта "кочи" трансфер

КУВА СЕ: Бивши фудбалер Интера на клупи МиланаLuka Jović

КУВА СЕ: Бивши фудбалер Интера на клупи Милана

Доста се добро и организовано бранио Партизан, па су се нападачи гостујућег тима мучили да пробију густу одбрану црно-белих.

Први озбиљан покушај црно-белих дошао 15 минута пре краја првог полувремена. Мирчетић је шутирао, ван казненог простора, али преко гола. Притискала је Брага до полувремена, али је одбрана Партизана одолела притисцима.

Преломни тренутак догодио се у 64. минуту. Нападач Браге  је лако ушао у шеснаестерац, превише млако су дефанзивци Партизана реаговали, шутирао је, а на одбитак од Радулашког је натрчао брзоноги Фернандеш и закуцао лопту у мрежу.

Partizan - Braga
Партизан - Брага / Извор: Србија Данас

Само минут касније је Мирчетић могао да изједначи, али је шутирао доста слабо поред гола.

У моментима када су црно-бели највише нападали, отворила се контра за Брагу, резервиста Дуарте је био најбржи, Радулашки је изашао високо ван казненог простора, а брзоноги играч португалске екипе је лако пронашао пут со гола и ставио тачку на утакмицу.

Жреб за осмину финала Лиге шампиона за младе одржаће се у петак, од 13 часова.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.