17.07.2021. 23:01
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Публика даје чар фудбалу.

Фудбалери Партизана убедљиво су славили у мечу првог кола Суперлиге Србије против Пролетера. Резултат на "Карађорђу" је био 4:0 за црно-беле, а утакмицу је обележила и огромна киша која је нарочито била отежавајући фактор у другом полувремену.

НИКОЛИЋ ОСТАО БЕЗ ТРОФЕЈА Овај пораз је заболео навијаче Локомотиве (ВИДЕО)

ЗВЕР ОД НАПАДАЧА Гомеш у четири минута - ДВА ГОЛА! Други је РЕМЕК-ДЕЛО, ракетни удар (ВИДЕО)

ДВА РИКАРДО, ПА ЈОШ ДВА Урошевић се уписао, онда СЛОБОДЊАК ЈОЈИЋА! Страховит шут, голман без шансе (ВИДЕО)

Тога се дотакао и Александар Станојевић, тренер београдског клуба, у изјави након дуела.

- Презадовољни смо, играли смо добро. Штета што је била оволика киша. Захвалио бих се навијачима што су били у оволиком броју - каже Станојевић.

Proleter - Partizan
Пролетер - Партизан / Извор: МН Press

Он се још једном осврнуо на повратак публике на стадионе.

- Одавно ово нисмо доживели, баш смо срећни данас - закључио је.

Тренер Пролетера Бранко Жигић био је још краћи.

- Никад пораз, само лекција. Честитам Партизану на заслуженој победи. Остаје да извучемо поуке из ове утакмице - рекао је Жигић.