ДИЈАБАТЕ ЗА МЕНИГА, МЕНИГ ПОД ПРЕЧКУ: Фантастична минијатура Холанђанина - ЗАКУЦАО је лопту (ВИДЕО)

Kvinsi
Квинси / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Мајсторски.

ФК Партизан у 12. колу Mozzartbet Суперлиге Србије игра против Радника у Сурдулици.

НИКАД ВИЂЕНО! Финале Евробаскета није ни почело, а ТАЧАН РЕЗУЛТАТ се већ зна, као и нови МВП?

КАКВА СЦЕНА НА МЕЧУ ПАРТИЗАНА: Судија се наљутио САМ НА СЕБЕ! Почео махнито да виче (ВИДЕО)

ДВЕ СИТУАЦИЈЕ, ЈЕДАН ПЕНАЛ: Да ли је судија био у праву? Natho не промашује са беле тачке (ВИДЕО)

Партизан је на полувремену водио поготком Natha са беле тачке, а у 55. минуту Мениг је повећао на 2:0.

Сјајно га је упослио Дијабате са десне стране, Холанђанин је направио финту и закуцао лопту под пречку.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте закуцавање Мирослава Радуљице преко Хрвата Дарија Шарића