ПАРТИЗАН СА ДВА ЛИЦА: Црно-бели победили друголигаша много теже него што се очекивало (ФОТО)

27.06.2017. 19:46
FKPart
ФКПарт / Извор: Фото: ФК Партизан

Први меч Парног ваљка у Словенији.

Парни ваљак се коначно покренуо - Партизан је победио Капфенберг 2:0 у првом мечу у Словенији и тако коначно остварио прву победу од повратка Мирослава Ђукића у клуб. Црно-бели су тек у другом полувремену, головима Петра Ђуричковића и Владимира Ђиласа, сломили отпор аустријског друголигаша, а иако су стигли до победе, јасно је да много тога мора да се поправи до 11. јула и првог меча против Будућности у другом колу квалификација за Лигу шампиона. Док је Партизан играо, активан је био и Леонардо (више о томе прочитајте ОВДЕ).

ИЛИЕВ СЕ ОТВОРИО: ОН ће бити нова БОМБА Партизана! (ФОТО)

ДА СЕ СМРЗНЕШ: Звезда платила астрономско обештећење за луксузно појачање!

FKPart1
ФКПарт1 / Извор: Фото: ФК Партизан

ТЕО ИМА ПОРУКУ ЗА ЈОКИЋА: Поменуо је Русе и шта су од њега ТРАЖИЛИ сваког лета (ФОТО)

Тренер Ђукић се поново одлучио за две различите екипе у два полувремена, а једино је Ален Стевановић одиграо више од полувремена (69 минута) да би се што пре вратио у прави ритам после вишемесечне паузе изазване повредом. Први гол постигао је упорниЂуричковић који је свој одбитак од стативе сместио у мрежу, а други Ђилас после правовремене асистенције Саше Марјановића. Занимљиво је да Данило Пантић није играо против Аустријанаца. Много бољи утисак је оставила екипа која је играла у другом полувремену, кад су и пала оба гола. Извесно је да ће тренер Ђукић од наредних мечева, у којима ће играти и Урош Ђурђевић и Леонардо (прикључују се до краја недеље) форсирати екипу која ће изаћи на мегдан Подгоричанима за две недеље. Наредни контролни меч, много озбиљнији, црно-бели играју за два дана, а ривал ће им бити шампион Данске, ФК Копенхаген.

ПОТПУНО НАГА: Нолетова другарица новом ВРЕЛОМ фотком одузима дах! (ФОТО)

Партизан - Капфенберг 2:0

СТРЕЛЦИ: Ђуричковић у 56. и Ђилас у 58. минуту. СТАДИОН: Стадион у Горњој Радгони (Словенија). СУДИЈА: Славко Немет.

Партизан (1. пол.): Кљајић, Вулићевић, Милетић, Ћирковић, Остојић, Косовић, Евертон, Михајловић, Стевановић Ален, Јанковић, Јовановић.

Партизан (2. пол.): Стевановић Немања, Радин, Мунир, Бошњак, Марковић, Марјановић, Илић, Ђуричковић, Стевановић Ален, Ђилас, Тавамба.

НЕМА ВИШЕ ДИЛЕМЕ: Зна се кад ће Новак поново на терен (ФОТО)