ПАРТИЗАН САЗНАО ИМЕ РИВАЛА: Невиђена ДРАМА у Шкотској трајала буквално до ПОСЛЕДЊЕ секунде (ФОТО)

18.07.2019. 22:37
Grobari
Гробари / Извор: Србија Данас

Ово нико није очекивао.

Екипа Конахс Квеја шокирала је фаворизовани Килмарнок у гостима са 2:0 (0:0) и сензационално прошла у друго коло квалификација за Лигу Европе где ће се састати са Партизаном. Трећепласирани тим шкотског првенства донео је на "Рагби Парк" предност од 2:1 из Велса, имао више од игре, али је успео све да испусти и испадне из Европе.

БЕЗ СУЗА НИЈЕ МОГЛО: Фудбалер ПЛАКАО као киша када је чуо за Михину опаку болест (ФОТО)

МАЧВАН УЗБУРКАО СТРАСТИ: Милан ОТКРИО све о свом позиву у репрезентацију

ГАГИ ОТВОРИО ДУШУ: Милосављевић ОТКРИО шта га је СПРЕЧИЛО да се врати у Партизан

Прво полувреме завршено је без погодака, а Килмарнок је доминирао тереном, стварао шансе које није искористио. Конахс Квеј је то казнио у 50. минуту преко Калума Мориса, а тај гол је унео неизвесност у двомеч. Тотални преокрет виђен је у 78. минуту када је играч Килмарнока Финдли скривио једанаестерац и зарадио директан црвени картон. Најстрожу казну реализовао је Вајлд на десет минута пре краја утакмице и донео Велшанима резултат који их води даље.

Шкоти су нападали свим силама, а тотална драма виђена је од 85. минута када је и играч Конахса Вигнел зарадио другу јавну опомену. Ипак, до краја меча није виђена промена резултата, а црно-бели су добили противника "по мери".

Први меч друге рунде квалификација за Лигу Европе на програму је наредног четвртка, 25. јула.

Погледајте како изгледа Кристина Јањић, изабраница репрезентативца Србије Александра Митровића