Партизан спреман на РИЗИК: Полтер се није прославио - Црно-бели опет доводе бившег аса Квинс Парк Ренџерса
Партизан ради на формирању играчког кадра за наредну сезону након што је у претходној клуб жестоко подбацио.
Партизан је имао још једну разочаравајућу сезону иза себе пошто је поново остао без трофеја.
Црно-бели су били лидери у првенству пред одлазак на зимску паузу да би на крају шампионат завршили тек на трећем месту.
У понедељак је одржана Скупштина клуба након које је клуб напустио Предраг Мијатовић, да би неколико дана касније дошло до новог одласка.
Очекује се да ускоро са клупе по други пут оде Срђан Благојевић који има озбиљну понуду из Русије у којој је Партизан пронашао и решење у нападу за наредну сезону.
Према последњим информацијама, поменутог стручњака би требало да замени још једна легенда екипе из Хумске, Саша Илић, мада наводно и даље постоје одређене зачкољице које коче његов повратак.
Што се тиче играчког кадра, црно-бели су озбиљно загризли за још једног офанзивца, а у питању је фудбалер панчевачког Железничара, Силвестер Џаспер који је имао одличну сезону иза себе што екипа која је била прави хит првенства жели да наплати.
Наиме, за бившег аса Фулама и Квинс Парк Ренџерса као и Хибернијана који је летос избацио Партизан, клуб који је обезбедио излазак у Европу по први пут у историји тражи 1,8 милиона евра што Партизан јесте спреман да плати, односно један део његових челника који сматрају да би се овај трансфер вишеструко исплатио црно-белима.
Има и оних који су скептични и који сматрају да Џаспер не вреди тај новац, а занимљиво је да је недавно своју мисију у Хумској завршио Себастијан Полтер који се није прославио, а који је својевремено такође наступао за Квинс Парк.
Остаје да се види да ли ће на крају доћи до реализације трансфера и да ли би још један бивши фудбалер поменутог енглеског великана могао да заигра у Партизану.
БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Валентина Милетић, хрватска новинарка