Партизан спремио ДВА ПОТПИСА: Црно-бели нашли решење за КАПИТАЛНУ позицију
Црно-бели полако склапају играчки кадар за наредну сезону.
Партизан је још једном разочарао своје навијаче пошто је поново остао без трофеја, а со на рану је ставила и Црвена звезда са два убедљива тријумфа у вечитим дербијима.
Отишли су црно-бели на зимску паузу са бодом заостатка у односу на најљућег ривала, а до краја првенства ће са Војводином водити битку за друго место.
Спекулише се да би ускоро требало да дође до изборне скупштине на којој би требало да буду изабрано ново руководство, а весници промена у Хумској би требало да буду бивши асеви Манчестер јунајтеда и Реал Мадрида.
Што се тиче играчког кадра, већ је познато да је Бибарс Natho завршио своју мисију у Партизану, а истим будем би требало да крене и једна од црно-белих беба. Андреј Костић је договорио сарадњу са Миланом, док ће се у Италију вратити Демба Сек јер његов уговор неће бити откупљен од Торина.
Претходног викенда, Партизан је на готово идентичан начин поражен од Звезде као и 178. вечитом дербију, а и резултат је био исти.
О томе колико су црно-бели били лоши говори чињеница да је најбољи појединац гостију био голман, Марко Милошевић који ће како сазнаје Mozzartsport потписати нови уговор.
Сарадња би требало да буде настављена и са резервним чуваром мреже па ће параф ставити и Милош Крунић који је у актуелној сезони на неколико мечева одрадио и више него пристојан посао.
Чини се да је у овом тренутку ова позиција најмање проблематична, а остаје да се види каква ће решења Партизан да потражи у осталим линијама тима.
Наводно би у Хумску требало да се врате два велика имена са којима ће црно-бели покушати да напокон освоје неки трофеј који је постоа мисаона именица за екипу коју предводи Срђан Благојевић.
БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Јута Лирдам, холандска клизачица