ЛАЗАР КАО ПЛЕЈМЕЈКЕР, ПАО И ПРВЕНАЦ: Опет фудбалска бравура Марковића и опет ГОЛ МЕНИГА (ВИДЕО)

13.10.2021. 17:58
gol
гол / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Још два гола црно-белих.

Екипа Партизана се у 1/16 финала Купа Србије састаје са Трајалом. Меч се игра у Хумској.

КУП СРБИЈЕ: Познат први учесник ОСМИНЕ финала

НИКО КАО РОНАЛДО: Португалац ушао у историју

"БОЈАО САМ СЕ ДА МИ ВИДИЋ НЕ ОТКИНЕ ГЛАВУ" Драговић открио позадину ВЕЛИКОГ СКАНДАЛА! Подсетио се и СВОГ ИДОЛА

Успео је Трајал у почетна 24 минута да одоли нападима црно-белих, али визија Лазара Марковића је била кључна да се тај отпор сломи у 25. минуту. Марковић је дивно набацио лопту Милошу Јојићу, овај додао Менигу у петерац, а летошњем појачању није било тешко да смести лопту у мрежу и донесе 1:0 свом тиму (ОВДЕ).

Сјајно је Звезда играла у Тел Авиву и победила Макаби, па очајно у Лакташима, где је изгбила од Игокее. Видећемо које ће лице показати тим Дејана Радоњића вечерас (19.00) против Жалгириса. Квота на кеца је 1,50, а на двојку 2,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Жалгирис.

У 49. минуту Мениг је поново погодио за домаћи тим. Још једном је Лазар Марковић урадио огроман део посла, пронашао Данила Пантића који је асистирао Холанђанину. Прецизан је био ударац Менига у супротан угао, голман је остао без шансе и Партизан води 2:0.

Иначе, Мениг је први фудбалер Партизана ове сезоне који је постизао голове и у европским такмичењима и у првенству, као и у купу.

У 67. минуту је гол постигао и Марко Живковић за 3:0. То је његов дебитантски гол у дресу црно-белих.

Пренос меча можете пратити НА ОВОМ ЛИНКУ.